کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل

کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل

کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل یکی از روش هایی است که می توان با استفاده از آن بینی خود را کوچک کنید اما به سمت عمل جراحی و زیر تیغ جراحی نروید . امروزه روش های بسیاری برای کوچک کردن و یا عمل بینی معرفی شده است اما هیچ یک از آن ها نمی توانند بینی های گوشتی را کوچک کرده و فرم بینی را درست کنیم .

اما امروزه روش های جدیدی ارائه شده است که می توان با استفاده از این روش ها بینی های گوشتی و غضروفی را با این روش ها کوچک کرده و به آن ها فرم جدیدی را بدهید . کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل از جمله روش هایی است که برای بسیاری از افراد کارآمد می باشد و به همین دلیل می توان با خیال راحت از این روش ها استفاده کتید و به نتیجه دلخواه خود برسید . استفاده از این روش ها عوارض بسیار کمی را برای افراد به همراه دارد و هزینه تمام شده آن بسیار کمتر از عمل های جراحی زیبایی بینی دیگر است . در این مقاله قصد داریم شما را با کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل آشنا کنیم ممنون می شویم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید.

روش های کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل

کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل و غضروفی نیاز به روش های جدید دیگر دارد که می توان بدون عمل جراحی نیز به بینی افراد فرد جدیدی را بدهید و آن ها را زیبا تر کنید . در ادامه شما را با بهترین و کارآمدترین روش های کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

 • کوچک کردن بینی به روش لیفت بینی با تزریق ژل
 • کوچک کردن بینی بوسیله لیفت بینی با نخ
 • کوچک کردن بینی به روش پلاسما جت
 • کوچک کردن بینی با استفاده از دستگاه های ویبره حرارتی
 • کوچک کردن بینی با استفاده از لیزر درمانی
 • کوچک کردن بینی به روش سوهان کشیدن

در ادامه شما را با هر یک از این روش ها بیشتر آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

روش های کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل

کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل با استفاده از لیفت و ژل

یکی از انواع روش های مورد استفاده برای کوچک کردن بینی گوشتی و استخوانی لیفت با استفاده از ژل می باشد با استفاده از این روش های کوچک کردن بینی به راحتی می توان زیبایی بینی های استخوانی قوزدار و بینی های گوشتی را به درستی برگرداند . در این روش کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل ماده ای به نام فیلر توسط فرد متخصص در فرورفتگی ها و قسمت هایی که دارای نقص هستند مانند قوز بینی تزریق می کنند . در نتیجه قسمت های فرو رفته با استفاده از ماده ای به نام فیلر پر شده و به بینی فرم و صافی یکدستی را می دهد .

استفاده از این روش ها برای افرادی که بینی ها افتاده دارند بسیار مناسب می باشد و همچنین برای افرادی که دارای نوک بینی نامناسب بوده نیز این روش برای آن ها بسیار کارآمد می باشد ، زیرا تزریق ژل علاوه بر این که مشکلات قوز و افتادگی را رفع می کند می تواند موجب بالا رفتن نوک بینی نیز بشود . به این نکته توجه داشته باشید که همراه با این روش ها می توانید از تزریق بوتاکس نیز استفاده کنید و این موضوع در صورتی امکان پذیر می باشد که پره های بینی فرد بیمار بزرگ باشد که می توان با استفاده از تزریق بوتاکس آن ها را تا حدی کوچک کرد . انجام این روش کاملا بدون درد می باشد و تنها در یک جلسه درمان  انجام می شود ، همچنین در این روش کوچک کردن بینی به هیچ وجه نیازی به بیهوشی ندارد و از بی حسی موضعی قبل از انجام تزریق استفاده می شود .

کوچک کردن بینی گوشتی و غضروفی به روش لیفت بینی با نخ

یکی از جدید ترین روش ها برای کوچک کردن بینی گوشتی و غضروفی می باشد لیفت بینی با استفاده از نخ می باشد که یک روش بسیار کارآمد و پر طرفدار می باشد . زیرا انجام این روش برای افراد بسیار کم هزینه ، سریع و بدون عوارض جانبی می باشد و تنها در یک جلسه 15 تا 30 دقیقه ای این روش انجام می شود . این روش نیز مانند لیفت بینی با ژل برای درمان افتادگی بینی و بالا بردن نوک بینی بسیار کاربردی می باشد .

برای انجام این روش ابتدا نخ را با استفاده از ابزار مخصوص و بدون برش دادن پوست از زیر آن عبور می دهند و محکم می کنند . استفاده از این نخ موجب تغییر در نوک بینی و پل بینی می شود و در دراز مدت باعث کلاژن سازی در بینی افراد می شود و باعث تغییر فرم بینی در افراد می شود. البته به این نکته نیز توجه باشید که این نخ نانو می باشد و بعد از چند روز جذب بدن افراد می شود همچنین این روش نوک بینی زاویه لب و دهان را باریک تر می کند .

کوچک کردن بینی گوشتی با استفاده از دستگاه ویبره و حرارت

یکی از روش های دیگر کوچک کردن بینی افراد استفاده از دستگاه ویبره و حرارت برای افراد می باشد باید به این نکته توجه داشته باشید که بینی های گوشتی و غضروفی را می توان با استفاده از روش های کوچک کردن بدون عمل جراحی به راحتی به آن ها فرم داده و آن ها را زیبا تر کرد . استفاده از این دستگاه های ویبره و حرارت یکی از بهترین روش هایی می باشد که می توان با استفاده از آن ها به راحتی به بینی افراد فرم داد .

استفاده از این روش کوچک کردن بینی کاملا بدون درد و کم هزینه می باشد و بهترین نتیجه را برای بینی های گوشتی و غضروفی را برای افراد به همراه خواهد داشت . بسیاری از افراد می توانند با خریداری این دستگاه ها از بازار و با استفاده از آن ها در چند جلسه و به مدت زمان یک ماده در منزل شاهد تغییر در شکل بینی خود می شوند فقط کافی است این دستگاه را بر روی بینی خود قرار دهید و آن را روشن کنید و به بینی خود فرم جدیدی را بدهید .

کوچک کردن بینی گوشتی با استفاده از دستگاه ویبره و حرارتکوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل با استفاده از روش پلاسما

یکی دیگر از روش های عالی و موثر در کوچک کردن بینی روش پلاسما می باشد که برای انجام این روش از دستگاه پلاسما جت و پلکسر استفاده می شود . با استفاده از فرکانس های قوی دستگاه پلاسما جت می توان لیفت بینی و ایپدرم را در تمامی قسمت های بینی انجام داد . پلاسما یک نوع ماده ای است که به حالت مایع و جامد قرار داشته و شبیه به گاز می باشد و در برخورد با پوست افراد سرد می شود.

دستگاه پلکسر هم مانند دستگاه پلاسما جت و با استفاده از ماده پلاسما عمل کوچک کزدن بینی را انجام می  دهد و تنها تفاوتی که این دو با هم دارند دستگاه در قدرت عملکرد آن ها می باشد .

کوچک کردن بینی گوشت با استفاده از لیزر درمانی

روشی که در بسیاری از عمل های زیبایی استفاده می شود روش لیزر درمانی می باشد و طرفداران زیادی را هم دارد . همچنین با استفاده از این روش می توان برای کوچک کردن بینی های گوشتی و غضروفی نیز استفاده کرد . همچنین این روش برای افرادی که قصد دارند تغییرات کمی را در بینی های خود ایجاد کنند بسیار مفید می باشد زیرا باعث کوچک شدن شاخک های بینی و جوانسازی پوست نیز می شود .

به این نکته توجه داشته باشید که عمل بینی های گوشتی با استفاده از لیزر برای افراد توصیه نمی شود همچنین بینی هایی که استخوانی و خیلی بزرگ می باشند ، همینطور انجام این روش برای افرادی که دچار شکستگی بینی شده اند و یا پوست خود را برنز کرده اند و افرادی که دچار بیماری قندی و یا لخته خون هستند امکان پذیر نمی باشد .

نکات مهم در مراقبت از بینی بعد از کوچک کردن

بعد از انجام کوچک کزدن بینی بدون عمل جراحی بهتر است به یک سری نکات مهم توجه داشته باشید تا علاوه بر به دست آوردن نتیجه بهتر ماندگاری عمل نیز طولانی تر باشد . به طور کلی انجام عمل کوچک کردن بهتر است تنها در افراد بالاتر از ۳۰ سال انجام شود.

 • بعد از عمل از ایجاد فشار بر روی بینی تا چند روز جلوگیری شود.
 • از رفتن به سونا و جکوزی و مکان‌های بسیار گرم خودداری گردد.
 • استفاده از بخور داغ یا حمام داغ نیز برای چند روز ممنوع است.
 • به مدت چند روز بهتر است از خوابیدن به پهلو و یا روی شکم خودداری شود.

چه افرادی می توانند از این روش ها برای کوچک کردن بینی استفاده کنند ؟

روش هایی که در بالای مطالب برای کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی است برای همه افراد قابل استفاده نمی باشد و این افراد باید دارای شرایطی باشند تا بتوانند از این روش های برای کوچک کردن بینی خود استفاده کنند . در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد با ما همراه باشید .

 • افرادی که دارای بینی استخوانی کوچک و متوسط هستند.
 • کسانی که بینی آنها دارای قوز می باشد.
 • کسانی که دچار عدم تقارن در بینی خود هستند.
 • افرادی که در بینی آنها تورفتگی و ناصافی هایی مشاهده می شود
 • افرادی که دارای افتادگی بینی می باشند.
 • کسانی که بینی آنها دچار انحراف شده است.
 • افرادی که پل بینی کوتاه دارند.
 • افرادی که مایل به انجام تغییرات کمی در بینی خود هستند.

کلام آخر

از این که ما را تا آخر این مقاله همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .

نوشتهٔ پیشین
عمل بینی بدون جراحی
نوشتهٔ بعدی
عمل بینی مردانه

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست