بهترین جراح بینی فانتزی

بهترین جراح بینی فانتزی

آیا تصمیم دارید بینی خودتان را به مدل فانتزی عمل کنید؟ پس باید به دنبال بهترین جراح بینی فانتزی باشید تا عمل جراحی بدون هیچ مشکلی انجام شود. جراحی بینی فانتزی به جراحی گفته می شود که بینی با تغییرات بسیار گسترده همراه است و به اندازه بینی بیش از حد کوچک می شود. به همین خاطر، شما به عنوان کاندید جراحی بینی فانتزی باید در انتخاب خود بسیار دقت داشته باشید و مطمئن شوید این مدل برای شما گزینه خوبی است یا نه. همچنین جراحی که مدل فانتزی را برای شما اجرا می کند، باید در انجام جراحی بینی مهارت بسیاری داشته باشد و تغییرات  لازم را بدون هیچ آسیب دیدگی به ساختار و عملکرد بینی  اعمال کند.

 ویژگی های بهترین جراح بینی فانتزی

زمانی یک دکتر می تواند به عنوان بهترین جراح بینی فانتزی انتخاب می شود که دارای شرایط ایده آل باشد و بتواند نظر و اعتماد مراجعین را جلب کند. معمولاً  توجه داشتن به ویژگی های گفته شده در زیر در انتخاب بهترین جراح کمک بسیاری می کند:

 • یک جراح بینی باید در اولین مرحله به سلامت بیمار فکر کند و رضایت او را اولویت کاری خود قرار دهد، بدون این که منفعت مالی خود را در نظر بگیرد.
 • یک جراح بینی وظیفه دارد مراقبت های لازم قبل و بعد از عمل را برای شما توضیح بدهد تا شما نسبت آن توجه ویژه داشته و از تاثیر آن ها بر روی نتیجه عمل با خبر باشید.
 • همانطور که می دانید بینی در مرکزی ترین قسمت صورت قرار دارد. بنابراین جراح باید بینی را با توجه به دیگر اعضای صورت ترسیم کند تا با ایجاد تناسب، صورت زیبایی بیشتری پیدا کند.
 •  یک جراح زمانی می تواند به عنوان بهترین جراح بینی فانتزی انتخاب شود که در زمینه انجام مدل فانتزی مهارت داشته و نمونه های بسیاری را با موفقیت عمل کرده باشد.
 • یکی دیگر از ویژگی‌های مهم بهترین جراح بینی فانتزی داشتن اخلاق خوب و صبر و حوصله است. جراح باید با صبر و حوصله به تمام سوالات بیمار پاسخ دهد و ارتباط دوستانه ای با آنها برقرار کند تا بیماران بتوانند در آرامش خاطر برای عمل آماده شوند و هر گونه مشکلی که داشتند با پزشک خود مطرح کنند.

 ویژگی های بهترین جراح بینی فانتزی چگونه می توان بهترین جراح بینی فانتزی را انتخاب کرد؟

حال برای انتخاب بهترین جراح بینی برای شما یک سری ایده آماده کرده ایم تا بهتر بتوانید پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید و با اطمینان بیشتر برای عمل نزد پزشک بروید.
اولین راه برای انتخاب پرس و جو از دوستان و آشنایان است. همچنین می توانید در صفحه جستجوگر گوگل با توجه به موقعیت مکانی که دارید لیستی از بهترین جراحان بینی را تهیه کنید و از میان آنها بهترین جراح را با توجه به ویژگی های مهم انتخاب نمایید.  با مراجعه به وب سایت‌های رسمی پزشکان و دیگر صفحات پربازدید آنها می‌توانید اطلاعات دقیقی به دست آورید. معمولاً جراحان ‌بینی در فضای مجازی فعالیت موثری دارند و سابقه و رزومه کاری خود را به اشتراک می گذارند. با مشاهده نمونه کاری جراحان بینی در فضای مجازی و صفحات پربازدید مانند اینستاگرام می توانید بهترین جراح بینی فانتزی را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید.
و در مرحله آخر می توانید با مراجعه حضوری به مطب جراح از میزان رضایت بیماران  با خبر شوید و از آن ها در مورد نحوه عملکرد و برخورد پزشک سوال کنید. هر چقدر رضایت بیماران نسبت به عمل بیشتر باشد، شما با اطمینان بیشتری برای عمل آماده می شوید.

 مدل فانتزی بیشتر در میان خانم ها طرفدار دارد؟

معمولاً بیشتر خانم ها برای عمل بینی مدل فانتزی را انتخاب می کنند. اما این روزها با وجود مشکلاتی که برای اعمال مدل فانتزی وجود دارد کمتر کسی تصمیم می گیرد بینی خود را به مدل فانتزی اعمال کند. چراکه این مدل به میزان قابل توجهی بینی را کوچک می کند و غسل و انحنای زیادی بر روی آن ایجاد خواهد کرد. همچنین ارتفاع بینی در زاویه نیم رخ حالت سربالا دارد.

 برای اعمال این مدل یک سری شرایط لازم است که در موارد زیر برای شما بیان کردیم:

 • بینی باید از بافت و غضروف مستحکم برخوردار باشد .همچنین نازک بودن پوست یکی از ویژگی‌های مهم جراحی بینی فانتزی است. معمولاً کسانی که دارای بینی های استخوانی هستند، کاندید مناسبی برای جراحی بینی فانتزی می باشند.
 • افرادی که تصمیم دارند جراحی بینی فانتزی انجام دهند باید بدانند که جراح برای اعمال این مدل در شرایط سختی قرار می گیرد و موظف است مدل را بدون هیچ آسیب دیدگی به ساختار و عملکرد بینی به پایان برساند.

بنابراین جراحی بینی تنها توسط جراحی امکان پذیر است که در این زمینه مهارت کافی داشته باشد و نتیجه عمل را به نتیجه قابل قبول ختم کند.

 مدل فانتزی بیشتر در میان خانم ها طرفدار دارد؟ اقدامات لازم قبل از جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی برای رسیدن به نتایج موظف هستند یک سری اقدامات قبل از جراحی بینی انجام دهد:

 • تمام انتظارات و مدلی که می‌خواهید بینی تان تغییر شکل دهد، به طور کامل، در جلسه مشاوره به جراح توضیح دهید
 • برای انجام جراحی باید انتظارات واقع گرایانه داشته باشید و آزمایشاتی که جراح بینی تجویز می کند با دقت انجام دهید.
 • در مصرف آسپرین و داروهای حاوی آن مانند پروفن به مدت دو هفته قبل از جراحی خودداری کنید.
 • چرا که مصرف این گونه داروها موجب اختلال در گردش خون می‌شود و احتمال خونریزی را افزایش می دهد.
 • اگر سیگاری هستید حدود ۲ هفته قبل از جراحی مصرف سیگار را کنار بگذارید. مصرف مواد مخدر نیکوتین دار هم همینطور.
 • مصرف نوشیدنی های حاوی الکل دار هم قبل از عمل بینی ممنوع می باشد.
 • اگر دارای بیماری خاصی هستید و مجبور می باشید داروی خاصی مصرف کنید حتماً این مسئله را به اطلاع جراح ‌بینی برسانید.
 • خوردن و آشامیدن در حدود ۸ ساعت قبل از جراحی بینی ممنوع می باشد. پس در روز جراحی سعی کنید از آوردن وسایل گران قیمت و  زیورآلات خودداری کنید.
 • در روز عمل از هرگونه وسایل آرایشی پرهیز کنید. سعی کنید لباس راحت و آزاد بپوشید تا پس از عمل در پوشیدن لباس دچار مشکل نشوید.
  در روز عمل حتماً یک نفر همراه خود داشته باشید تا برای برگشت دچار استرس و نگرانی نشوید.

مراقبت هایی که باید بعد از جراحی بینی فانتزی رعایت کنید:

 • داروهایی که توسط جراحی بینی تجویز شده است در اسرع وقت مصرف کنید.
 • رعایت رژیم صحیح غذایی به گذراندن دوران بهبودی بسیار کمک می کند.
 • سعی کنید در این دوران از خوردن غذاهایی که نیاز به جویدن دارد خودداری کنید. غذا های میکس شده و نرم بهترین گزینه است.
 • تا زمانی که پانسمان بینی بر روی بینی وجود دارد از خیس شدن آن بپرهیزید. چرا که این کار موجب تورم بیشتر بینی می شود. اما ممکن است بر روی نتیجه عمل تاثیر گذار باشد.
 • هنگام خوابیدن حتماً از دو بالش زیر برای زیر سر خود استفاده کنید.
 • در دوره بهبودی از فین کردن خودداری کنید.
 • از مصرف الکل و استعمال دخانیات به مدت دو هفته پرهیز کنید.
 • در مدت بهبودی از حرف زدن زیاد از حد و یا خندیدن خودداری کنید.

 با انواع بینی آشنا شوید.

هر فردی دارای ساختار متفاوتی است که این قضیه بر روی نتیجه جراحی بینی بسیار تاثیرگذار است. به طور کلی، بینی ها به دو دسته استخوانی و گوشتی تقسیم‌بندی می‌شوند. بینی استخوانی به مدل بینی هایی گفته می شود که دارای ضخامت پوست بسیار کم و استخوان بسیار مستحکمی است. اما بینی های گوشتی برعکس بینی های استخوانی دارای پوست بسیار ضخیم هستند و از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشند. به همین خاطر، اعمال تغییرات بر روی بینی های گوشتی کمی سخت است و  انجام مدل  فانتزی برای بینی های استخوانی گزینه مناسب تری است و  غضروف بینی های استخوانی تحمل اعمال تغییرات بیشتری دارد.
معمولاً جراح قبل از جراحی مدل بینی فانتزی ساختار و نوع بینی را مورد ارزیابی قرار می دهد تا مشخص شود نتیجه عمل تا چه حد موفقیت آمیز خواهد بود. اکثر کسانی که مدل فانتزی را انتخاب می‌کنند برای کوچک کردن بیش از حد بینی اصرار دارند. اما باید بدانند که ممکن است در روند جراحی ظاهر و عملکرد بینی دچار صدمه شود. به همه خاطر عمل بینی فانتزی به برخی افراد توصیه نمی شود .

شرایط لازم برای جراحی بینی فانتزی

کسانی که دوست دارند مدل بینی خود را به شکل فانتزی عمل کنند، باید مراحل بلوغ خود را گذرانده و تمام اجزای صورت به رشد کامل رسیده باشند. همچنین داشتن سلامت  کلی یکی دیگر از شرایط حیاتی قبل از عمل است. در واقع پزشک قبل از این که عمل جراحی را شروع کند با تجویز آزمایشات لازم نسبت به سلامتی شما اطلاعات کافی را به دست می آورد.

مراحل انجام جراحی چگونه است؟

در ابتدا پزشک با تجویز داروهای بیهوشی شما را در طول عمل بیهوش می کند تا با خیال راحت استراحت و مراحل عمل را سپری نمایید؛ بدون اینک ه متوجه درد یا ناراحتی شوید .در مراحل جراحی بینی متخصص روش  مناسب را انتخاب و شروع به ایجاد برش هایی داخل بینی می کند. این برش ها کمک می کند جراح به تمام ساختار بینی دسترسی پیدا کند و تغییرات لازم را اعمال نماید. بعد از به اتمام رسیدن تغییر فرم بینی برش های ایجاد شده توسط بخیه بسته می شوند تا چند روز پس از عمل پانسمان روی بینی باقی می ماند. در دوره ریکاوری هم باید  با دقت لازم مراقبت های پس از عمل را  رعایت کنید تا دوره بهبودی سریعتر طی شود.

مراحل انجام جراحی چگونه است؟کلام آخر

اگر فرم بینی شما برای مدل بینی فانتزی مناسب نباشد می تواند شما را دچار مشکلات تنفسی کند. بنابراین حتما در انتخاب خود دقت کافی داشته باشید.

نوشتهٔ پیشین
 بهترین جراح بینی نیمه فانتزی
نوشتهٔ بعدی
هزینه عمل رینوپلاستی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست