بهترین جراح بینی نیمه فانتزی

 بهترین جراح بینی نیمه فانتزی

بینی نیمه فانتزی به عنوان یکی از پرمخاطب ترین مدل های بینی است که باید قبل از انجام این کار سراغ بهترین جراح بینی نیمه فانتزی بروید . اگر کمی به  بینی های عمل شده دقت کنید، کاملا متوجه فرق بین مدل های بینی می شوید. مدل بینی فانتزی به بینی هایی گفته می شود که طی عمل تغییرات گسترده  ای بر روی آن ها اعمال شده است؛  بگونه ای که شکل و ظاهر آنها نسبت به مدل های طبیعی قابل تشخیص است. اما مدل بینی نیمه فانتزی مدلی بین طبیعی و فانتزی قرار دارد که برای مشخص شدن بینی عمل شده تغییرات بسیار کوچک بر روی ظاهر و اندازه آن ایجاد می شود.
همانطور که می دانید جراحان بینی هر کدام در زمینه خاصی فعالیت می‌کنند و ممکن است انها تنها در انجام برخی مدل های بینی فعالیت داشته باشند. بنابراین برای انجام جراحی بینی نیمه فانتزی باید به سراغ جراحانی رفت که در انجام این مدل مهارت و تجربه کافی دارند.
اگر شما هم تصمیم دارید برای انجام جراحی بینی بهترین جراح بینی نیمه فانتزی مراجعه کنید در این مقاله همراه ما باشید تا با یک سری معیارها و ویژگی‌های مهم بهترین جراح بینی نیمه فانتزی آشنا شوید و بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

نکات مهم برای انتخاب بهترین جراح بینی نیمه فانتزی

جالب است بدانید اکثر مراجعین در مطب متخصصین جراح پلاستیک بدون هیچ آگاهی و تحقیقی درباره سابقه پزشک تصمیم گرفتند؛ جراحی بینی انجام دهند. اما تصمیم گرفتن برای عمل بینی و اقدامات قبل از آن مراحل مختلفی دارد که باید با دقت طی شود تا بعد از جراحی دچار پشیمانی نشوید.

نکات مهم برای انتخاب بهترین جراح بینی نیمه فانتزی
این روزها افراد زیادی هستند که برای انجام جراحی بینی مدل نیمه فانتزی را انتخاب می‌کنند که این مدل در میان خانم‌ها رواج بیشتری دارد. چرا که موجب می شود بر روی بینی تغییرات گسترده تری نسبت به مدل طبیعی اعمال شود. اما از آنجا که تغییرات مدل نیمه‌فانتزی بسیار کم و جزئی است، باید در انتخاب پزشک دقت کافی به کار رود. چرا که اجرای این مدل بینی نیاز به تجربه و مهارت بسیاری دارد و باید به ویژگی‌های مهم بهترین جراح بینی نیمه فانتزی توجه کافی شود. اما حال این ویژگی ها که از اهمیت آن سخن بگوییم کدام اند؟

 داشتن تخصص و مهارت کافی، مهمترین ویژگی بهترین جراح بینی نیمه فانتزی است: یک جراح بینی زمانی می تواند جراحی بینی نیمه فانتزی را به بهترین صورت ممکن اجرا کند که تخصص کافی در این زمینه را داشته و مدرک جراحی پلاستیک و زیبایی را کسب نموده باشد. معمولا اکثر جراحان دارای مدرک هستند و بدون مدرک نمی توانند در این زمینه فعالیت داشته باشند. البته متخصصین زیبایی هم در زمینه جراحی بینی فعالیت می‌کنند. اما بهتر است برای اجرای جراحی بینی به بهترین صورت ممکن به جراح پلاستیک مراجعه کنید.

 برخورداری از دانش ریاضی و علوم زیباشناسی: یک جراح بینی لازم است به علوم زیباشناسی و ریاضی واقف باشد تا بتواند فرم بینی را با توجه به زوایای صورت و نکات زیباشناسی چهره ترسیم کند. در واقع داشتن این ویژگی کمک می کند شما بهترین نتیجه را از انجام جراحی بینی نیمه فانتزی به دست آورید.

 یک جراح باید صبورانه رفتار کند و با بیماران خوش اخلاق باشد: یکی از اقدامات مهم جراحی بینی نیمه فانتزی مشاوره قبل از عمل است. در این جلسه تمام مشکلات بینی مورد بررسی قرار می گیرد و به تمام سوالات بیمار پاسخ داده می‌شود. بنابراین پزشکی می تواند به عنوان بهترین جراح بینی نیمه فانتزی انتخاب شود که صبورانه عمل کند و با دانش کافی به سوالات بیماران پاسخ دهد و رفتاری خوب با تمام آن ها داشته باشد. در حقیقت موفقیت جراحی بینی گرو رابطه خوبی است که بین جراح و بیمار برقرار می شود.

 داشتن تجارب بیشتر یکی دیگر از ویژگی‌های مهم جراح بینی است: هر چقدر متخصص در زمینه جراحی بینی نیمه فانتزی تجربه بیشتری داشته بو سال های بسیاری فعالیت خود را آغاز کرده باشد؛ گزینه بهتری برای انتخاب است. چرا که شما با اطمینان خاطر بیشتری برای جراحی آماده می شوید.

چگونه بهترین جراح بینی نیمه فانتزی را انتخاب کنید؟

حال که با ویژگی‌های مهم جراحی بینی خوب آشنا شدید بهتر است چگونگی انتخاب بهترین جراح بینی را هم بدانید. از آنجا که جراحان زیادی در زمینه جراحی بینی فعالیت می کنند انتخاب از میان آنها کمی سخت است. ابتدا برای پیدا کردن جراح می توانید از فضای اینترنت کمک بگیرید. این روزها با گسترش اینترنت و استفاده بیش از اندازه از آن اکثر دکترها در صفحات پر بازدید مجازی فعالیت دارند و نمونه کاری های خود را با دیگران به اشتراک می گذارند. شما با مشاهده صفحات پربازدید مانند اینستاگرام و وب سایت های شخصی پزشکان می توانید اطلاعات دقیقی به دست آورید و میزان تجربه و مهارت آنها را مورد بررسی قرار دهید. همچنین کمک گرفتن از دوستان و آشنایان خود می‌تواند به روند انتخابی شما بسیار کمک کند. چرا که دوستان شما می‌داند سلیقه شما چیست و مطابق با آن نظر شخصی خود را اعلام می‌کند و اگر هم دکتر باتجربه و حرفه‌ای می شناسند پیشنهاد دهید به شما معرفی کنند.

چگونه بهترین جراح بینی نیمه فانتزی را انتخاب کنید؟مدل بینی فانتزی چه تفاوتی با دیگر مدل ها دارد؟

همان طور که گفتیم، بینی های فانتزی نسبت به بینی های طبیعی با تغییرات بیشتری همراه هستند. به مدل های عمل شده بینی نیمه فانتزی توجه کنید؛ کاملا متوجه قوس بسیار کم و باریک بودن بیشتر آنها نسبت به بینی های طبیعی خواهید شد. اما تفاوت بسیاری با مدل های فانتزی دارند. مدل های فانتزی  به صورت قوس دار و سربالا  عمل می‌شوند و اندازه آنها بیش از حد کوچک است. بنابراین مدل های بینی فانتزی نسبت به فانتزی طبیعی تر به نظر می رسد و تنها برای زیبایی بیشتر و مشاهده تغییرات حاصل از عمل اقدامات بسیار کوچکی طی روند جراحی اعمال می شود.

هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی چقدر است؟

ممکن است با هزینه های متفاوتی برای انجام این جراحی روبه‌رو شوید . چرا که قیمت جراحی بینی نیمه فانتزی به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما مهم ترین آن مهارت و تجربه پزشکی است. در واقع هر چقدر شما نسبت به انتخاب خود دقیق تر عمل کنید و به سراغ با تجربه ترین پزشکان بروید؛ مطمئناً هزینه عمل بینی نیمه فانتزی افزایش پیدا می‌کند. همچنین شرایط بینی شما هم بر روی تعیین هزینه تاثیر گذار است.
توصیه می شود هرگز برای انجام جراحی به سراغ قیمت های ارزان و تبلیغات پررنگ نروید. چرا که جراحی بینی باید براساس چارچوب اصول و قواعد با حفظ عملکرد بینی انجام شود و اگر اختلالی در آن شکل گیرد ممکن است بعدها دچار پرداخت زیان‌های بسیاری شوید.

 آیا هر فردی می تواند جراحی بینی نیمه فانتزی انجام دهد؟
همان طور که می‌دانید مدل هر بینی ای با بینی های دیگر فرق می کند و هر بینی دارای ویژگی های خاص خودش می باشد. اما به طور کلی، بینی هر فردی یا در مدل استخوانی یا در مدل گوشتی قرار می گیرد.  بینی های استخوانی نسبت به گوشتی دارای غضروف مستحکم تر و از پوست نازکی برخوردار می باشند. به همین خاطر اعمال تغییرات بر روی آنها کمی راحت تر از مدل های گوشتی است. مطمئنا با ویژگی های گفته شده توجه شده‌اید مناسب ترین افراد برای انجام جراحی بینی نیمه فانتزی و فانتزی کسانی هستند که دارای بینی های استخوانی می باشند. این شرایط در حالی است که افراد دارای بینی های گوشتی هیچگاه نباید جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی انجام دهند. چرا که این دسته از افراد به خاطر ضعیف بودن غضروف بینیشان تحمل ایجاد تغییرات بیش از اندازه را ندارد و ممکن است بعد از جراحی با تغییرات ناخوشایند روبرو شود که نتیجه عمل را برای آنها غیر قابل قبول خواهد کرد.
همچنین کسانی که دارای بینی های استخوانی هستند نسبت به  قابل برگشت بودن قوز بینی شان سوال می پرسند که در این رابطه باید بگوییم؛ جای هیچ نگرانی وجود ندارد. چرا که احتمال برگشت پذیر بودن تغییرات ایجاد شده بر روی بینی های استخوانی وجود نخواهد داشت. مخصوصا این روزها که جراحی های زیبایی با تکینیک های روی کار آمده با درصد موفقیت بالا انجام می شوند. البته اگر جراح مورد نظر برای یادگیری تکنیک های جدید روز دنیا اقدام کرده باشد.

بهترین سن برای جراحی بینی نیمه  فانتزی

جراحان توصیه می کنند افرادی که تصمیم به انجام جراحی دارند؛ بعد از گذراندن سن ۱۸ سالگی اقدام به این کار کند. چرا که بعد از گذراندن دوره بلوغ اعضای صورت به خصوص بینی به رشد کامل خود رسیده اند و با انجام جراحی بینی امکان تغییر شکل دادن بینی وجود ندارد. بنابراین اگر سنتان هنوز به سن ۱۸ سالگی نرسیده از انجام جراحی بینی خودداری کنید.

بهترین سن برای جراحی بینی نیمه  فانتزیکلام آخر

انتخاب جراح بینی خوب بسیار اهمیت دارد. چرا که در صورت عدم انتخاب درست، مشکلات بسیاری بر سر راه قرار می گیرد و ممکن است جراح به‌خاطر عدم تجربه و مهارت کافی حین عمل بینی دچار اشتباهات مختلفی شود که این اشتباهات بعد از جراحی نمایان خواهد شد و شما با عوارض مختلفی مواجه می شوید و در اخر مجبور می شوید به جراحی بینی ترمیمی نیاز پیدا کنید. بنابراین تا  زمانی که نسبت به انتخاب تان مطمئن نیستید هرگز برای انجام جراحی بینی اقدام نکنید.

نوشتهٔ پیشین
رینوپلاستی چیست؟
نوشتهٔ بعدی
بهترین جراح بینی فانتزی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست