بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

امروز سعی داریم تا در این مقاله هر گونه مطالبی که مربوط به بهترین جراح زیبایی بینی در تهران است را با هم بررسی کنیم و در رابطه با جراحی بینی نیز صحبت کنیم؛ جراحی بینی یکی از حساس ترین عمل های زیبایی است که باید در انتخاب پزشک خود دقت زیادی به خرج دهید و توجه تان را در این مورد بالا ببرید.

نکات مهم قبل از جراحی بینی

این نکته بسیار مهم است که باید قبل از عمل جراحی بینی نکاتی را مد نظر بگیرید و به آن ها توجه کنید و در ضمن اقدامات دیگری را نیز باید انجام دهید که در ادامه مطلب این نکات و اقدامات را برای شما ذکر خواهیم کرد :

نکات مهم قبل از جراحی بینی

 • برای انجام جراحی بینی باید آمادگی روحی کافی داشته باشید و هیچ گونه ترس و دلهره ای را به دل خود راه ندهید؛ به همین دلیل بهتر است که از پزشک بخواهید که چهره احتمالی شما را پس از جراحی برایتان ترسیم کند تا با دیدن آن استرستان کاهش یابد.
 • قبل از آن که تصمیم به جراحی بگیرید باید با پزشک در رابطه با سن تان مشورت کنید چون اگر سن کمتر از18 سال باشد ممکن است که پزشک مسئولیت جراحی شما را نپذیرد و این نکته بسیار مهم است که باید رشد بینی شما به پایان رسیده باشد تا پزشک بتواند به طور قطعی عمل را انجام دهد.
 • باید حتما از دو هفته قبل از جراحی مصرف دخانیات را قطع کنید چون وجود مواد مضر در سیگار موجب کاهش اکسیژن رسانی به بدن می شود و روند بهبودی را مختل می کند.
 • متناسب با بینی خود باید از پزشکتان توقع داشته باشید چون هر گونه جراحی باید با یک نوع بینی متناسب است و اگر توقع شما بی جا باشد سبب ضربه روحی در شما می شود.
 • اگر هر گونه داروی خاص مصرف می کنید یا به بیماری خاصی مبتلا هستید، حتما به پزشک خود اطلاع دهید و ایشان را در میان بگذارید.
 • باید سعی کنید که 7 الی 8 ساعت قبل از جراحی بینی غذا نخورید و با معده خالی به اتاق عمل بروید.
 • حتما قبل از جراحی آزمایش های ضروری که پزشک برایتان تجویز می کند را انجام دهید تا روز جراحی پزشک بتواند آن ها را بررسی کند.
 • نکته مهم دیگر این است که باید در روز جراحی، یکی از اعضای درجه یک خود را به همراهتان بیاورید تا در دوره قبل و بعد از جراحی مراقبتان باشند.

نکات مهم پس از جراحی بینی

همانگونه که قبل از جراحی بینی باید نکاتی را در نظر گرفت، باید پس از جراحی بینی نیز به توصیه هایی توجه کرد تا دوره نقاهت به خوبی به پایان برسد و کمترین عوارض اتفاق بیفتد؛ این نکات مهم شامل موارد زیر می باشد :

 • تا مدتی از رفتن به استخر و سونا و جکوزی بپرهیزید و همچنین از زدن شیرجه نیز خودداری کنید.
 • از غذاهای نرم مانند سوپ استفاده کنید که هضم آسانی دارند و نیازی به جویدن ندارند.
 • از انجام هر گونه فعالیت سنگین و ورزش های سنگین تا چند هفته پس از جراحی خودداری کنید.
 • اشیاء سنگین بلند نکنید و بیش از اندازه برای برداشتن اشیاء خم نشوید.
 • مراقب باشید که گاز استریل ها و باند های روی بینی تان خیس نکنید و صورتتان و محل بخیه ها را خشک نگه دارید.
 • برای جلوگیری از هر گونه تورم و کبودی، کمپرس آب سرد را روی صورتتان قرار دهید.
 • دندان هایتان را حتما با مسواک بسیار نرم مسواک بزنید.
 • در صورتی که چشم تان کمی ضعیف است نباید از عینک استفاده کنید چون ممکن است روی بینی ردی به جا بگذارد و بینی صدمه ببیند اما اگر مجبور به استفاده از آن هستید، حتما آن را روی پیشانی بچسبانید یا از لنز طبی به جای عینک استفاده کنید.
 • هنگامی که می خواهید عطسه کنید حتما دهان خود را به مقدار زیاد باز کنید و از دهان استفاده کنید و تا مدت دو هفته مراقب باشید که عضلات صورتتان تکان نخورد و از خندیدن، گریه کردن بپرهیزید.
 • نباید مستقیما زیر دوش آب قرار بگیرید چون ممکن است پانسمان های خیس شوند و باید از طریق وان یا ریختن آب با ظرف روی بدن این کار را انجام دهید.

نکات مهم پس از جراحی بینیتا این قسمت از متن نکاتی را برای شما ذکر کردیم که باید قبل و بعد از جراحی به آن ها توجه کنید؛ هر چه این نکات را رعایت کنید پس از جراحی کمترین عوارض برای شما رخ می دهد و دوره نقاهتتان بی دردسر طی می شود؛ در ادامه این مقاله موارد دیگری که به عمل جراحی مربوط است را برایتان ذکر خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.

انواع جراحی بینی

در این قسمت می خواهیم انواع جراحی بینی را برایتان توضیح دهیم و مشخص کنیم که کدام نوع جراحی برای کدام نوع بینی مناسب است:

جراحی زیبایی بینی با روش بسته : پزشک معالج در این روش از طریق سوراخ های بینی تغییرات لازم را انجام می دهد و هیچ گونه برشی را در خارج از بینی ایجاد نمی کند؛ پزشک در صورتی که بینی بیمار مشکل چندانی نداشته باشد از روش بسته استفاده می کند چون دسترسی پزشک به تمام جزئیات بینی در این روش بسیار کم است و نمی تواند هر گونه تغییر را عمال کند؛ برای جراحی به روش بسته تنها به 15 الی 30 دقیقه زمان لازم است و برای بهبود یافتن نیز باید یک الی دو روز صبر کنید؛ در این روش تنها از داروی بی هوشی موضعی استفاده می شود.

جراحی زیبایی بینی به روش باز : برای این نوع جراحی باید پزشک برش هایی را در خارج بینی ایجاد کند و از این طریق پوست روی بینی را بلند کند و دو سوراخ را از هم جدا کند تا بتواند جراحی را انجام دهد؛ در جراحی به روش باز پزشک دسترسی بسیار کاملی به بینی دارد و به راحتی می تواند هر تغییراتی که لازم است را برای بینی اعمال کند؛ در این روش می توان مشکلات تنفس و پولیپ را برطرف کرد و تغییرات لازم را برای زیبایی بینی انجام داد؛ مدت زمان این عمل حدودا یک الی دو ساعت است و باید به مدت یک هفته الی ده روز دوره نقاهت را پشت سر گذاشت؛ در این نوع جراحی به دلیل تسلط بالای پزشک، خطای کمتری برای قرینه سازی سوراخ های بینی رخ می دهد؛ نکته منفی که دارد مربوط به کبودی است که میزان این کبودی بیشتر از روش بسته است.

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی

هزینه هایی برای جراحی بینی باید پرداخت شود که موارد مختلفی در مقدار این هزینه ها تاثیر دارند که یکی از آن ها تخصص و مهارت جراح شما است که هرچه این تخصص و سابقه بیشتر باشد مقدار مبلغ قابل پرداخت نیز افزایش می یابد؛ مورد مهم دیگر نوع بینی است که اگر بینی شما گوشتی باشد باید هزینه بیشتری را در مقایسه با بینی استخوانی پرداخت کنید؛ مورد دیگر موقعیت مکانی بیمارستان است که اگر در مناطق گران قیمت احداث شده باشد هزینه پرداختی نیز بیشتر می شود.

بهترین جراحان بینی در تهران

در واقع بهترین جراح بینی در تهران به کسی می گویند که بتواند تغییرات لازم مانند کوچک کردن، باریک کردن، برطرف کردن مشکلات تنفسی و رفع پولیپ و غیره را با موفقیت کامل به پایان برساند و کمترین عوارض نیز رخ دهد؛ کسی که لقب بهترین جراح را به خود می گیرد باید ویژگی هایی مانند داشتن توانایی و مهارت بالا در جراحی انواع بینی، داشتن صبر و حوصله کافی برای جراحی، داشتن توانایی کافی برای ایجاد تناسب میان بینی و دیگر اعضای صورت، توجه زیاد به سلامت فرد بیمار و غیره را داشته باشد تا بتوان به او تکیه کرد؛ در ادامه می خواهیم بهترین جراحان در عرصه زیبایی را برای شما نام ببریم:

 • دکتر افشین فتحی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی اند که مهارت بالایی در جراحی بینی دارند؛ ایشان در تهران خیابان ستارخان مشغول به فعالیت اند.
 • دکتر امیر دریانی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، کارنامه درخشانی در امر زیبایی به خصوص جراحی بینی دارند و در تهران منطقه جردن فعالیت می کنند.
 • دکتر فرشاد زارعی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند که سابقه بسیار خوب و درخشانی را در عرصه زیبایی بینی داشته اند که در محله سعادت آباد تهران مشغول به فعالیت هستند.
 • دکتر امین ادهمی نیز فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی اند و ایشان در بیمارستان آراد و محب کوثر، جراحی بینی انجام می دهند و جزء موفق ترین پزشکان هستند.
 • دکتر علی حقیقتیان جراح و متخصص گوش، حلق، بینی که در این زمینه فعالیت می کنند که یکی از بهترین جراحان در زمینه زیبایی بینی اند.
 • دکتر غلام حسین ادهم متخصص جراحی زیبایی صورت، دهان و فک که مشغول فعالیت اند و سابقه 21 ساله در زمینه زیبایی و جراحی بینی دارند.

کلام آخر

در این مقاله اطلاعات لازم در رابطه با جراحی بینی و بهترین جراح زیبایی بینی در تهران را ذکر کردیم و چند تن از پزشکان حاذق که در این زمینه تجربه درخشانی دارند را به شما معرفی کردیم؛ امیدواریم که کمکی به شما برای انتخاب پزشک و جراحی کرده باشیم؛ از این که تا پایان متن با ما همراه بودید از شما بسیار سپاس گذاریم و اگر پیشنهادی انتقادی در مورد بهترین جراح زیبایی بینی در تهران دارید حتما با ما در میان بگذارید.

 

نوشتهٔ پیشین
اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی
نوشتهٔ بعدی
جراحی زیبایی بینی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست