خدمات کلینیک

فیشال روندی است که طی آن پوست کاملا پاکسازی شده و سلولهای مرده از سطح پوست کنده می شود. طی این روند پوست کاملا شاداب تر، شفاف تر، و نرمتر می شود. همچنین فیشال تاثیر به سزایی در درمان بعضی از مشکلات پوستی مانند جوشهای ساده و یا خشکی پوست دارد. این امر جذب کرمها و سرمهای پوستی را افزایش می دهد و در نتیجه پوست از فواید این مواد بیشتر بهره مند می شود.
در کنار شفافیت و خاصیت درمانی، فیشال بسیار آرامش بخش می باشد زیرا این فرایند همیشه با ماساژ صورت همراه است.

فیشال چیست و چه تاثیری بر پوست دارد؟

تخلیه منافذ و جوشهای صورت (Extraction)

در این مرحله پوست صورت برای چند دقیقه زیر دستگاه بخور داده می شود تا منافذ پوستی باز و نرم شوند. بعد با استفاده از انگشت و یا ابزار مخصوص منافذ صورت و جوشها تخلیه می شود. درمانگر در این روش از تکنیک مخصوص استفاده می کند که بعد از پاکسازی جای زخم بجا نگذارد. معمولا جوشهای سرسیاه یا كمدون ها که بر اثر تجمع چربی پوست در منافذ پوستی ایجاد می شوند که در این مرحله کاملا تخلیه می شوند. جوشهای دیگر برحسب تشخیص درمانگر تخلیه می شوند.

ماساژ

فیشال معمولا با ماساژ صورت، گردن و قفسه سینه همراه می باشد. این امر تاثیر بسیار خوبی بر گردش خون این نواحی دارد. این مرحله آرامش بخش می باشد و مراجعه کنندگان را بسیار ریلکس می کند به حدی که گاها به خواب می روند.

ماسک و کرم ها

آخرین مرحله فیشال گذاشتن ماسک بر روی پوست صورت می باشد، برحسب نوع پوست ماسک انتخاب و برای چند دقیقه ای روی پوست گذاشته می شود. بعد از آن ماسک را از سطح پوست شسته و کرم دور چشم و مرطوب کننده و ضد آفتاب بر روی پوست مالیده می شود و فیشال به اتمام می رسد.

توصیه های بعد از فیشال پوست

صورت را نساییم، پوست صورت را در معرض مجدد بخور قرار ندهیم. پس از انجام فیشال هر گونه محصولات بهداشتی و آرایشی که به صورت روزانه استفاده می شود باید با توصیه درمانگر مصرف شود. در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیریم. پوست صورت را مرطوب نگه داریم. از دستکاری پوست صورت پرهیز کنیم. به توصیه های درمانگر در چگونگی و نگهداری از پوست صورتمان عمل کنیم.

درمانهای همراه

برای دستیابی به نتیجه مطلوب تر می توان فیشال را با درمانهای مکمل دیگر از جمله لایه برداری قوی تر رادیو فرکونسی برای لیفتینگ و همچنین لیزرهای لایه برداری – استفاده کرد. در مطالب آینده شما را بیشتر با نحوه این درمانها و فوائدشان آشنا می کنیم.

مراحل فیشال پوست

  • پاکسازی

پاکسازی در فیشال شامل سه مرحله می باشد. اول آرایش چشم کاملا پاک می شود و بعد پاکسازی اولیه انجام می شود. بعد از آن پوست برای بار دوم با مواد تمیز کننده پوست پاکسازی می شود. این مرحله همراه با ماساژ ساده می باشد و مراجعه کننده را بسیار ریلکس می کند.

  • لایه برداری Exfoliation

پاکسازی و کندن سلولهای مرده از سطح پوست را لایه برداری یا Exfoliation می نامند. این امر در تسریع بازسازی سلولهای پوست نقش مهمی دارد و باعث شفافیت بسیار محسوس و نرمی آن می شود.
لایه برداری به دو صورت انجام می شود. بعضی از لایه بردارها به ماساژ احتیاج ندارند. در این مواد أنزیمهایی وجود دارد که به صورت خودکار و بدون نیاز به ماساژ سلولهای مرده را از سطح پوست می کند. در این روش درمانگر مواد لایه بردار را برای چند دقیقه روی پوست قرار می دهد و سپس پوست را شستشو می دهد.
نوع دیگر لایه برداری یا Exfoliate به همراه ماساژ می باشد. در این روش مواد لایه بردار بر روی پوست به مدت چند دقیقه ماساژ داده می شود و بعد پوست تمیز می شود.

آر اف بدن و صورت

  • تلفیقی از امواج اولتراسوند و رادیوفرکوئنسی
  • جهت تخریب سلول‌های چربی رفع سلولیت
  • کاهش سایز و فرم دهی بدن بدون نیاز به جراحی

آر اف بدن

آر اف صورت – غبغب

میکرودرم ابریژن

ویدئو میکرودرم ابریژن

مزوتراپی سر

مزوتراپی چشم

فهرست