این روزها بهترین جراحی بینی به عنوان پرمخاطب ترین جراحی زیبایی شناخته می شود که مورد توجه خیلی ها قرار گرفته و روزانه اشخاص زیادی تحت جراحی، بینی خود را متناسب با دیگر اجزای صورت تغییر شکل می دهند. از آنجا که بینی در مرکز صورت قرار دارد؛ تغییر حالت دادن آن تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی چهره می گذارد. اما مهم ترین نکته ای که باید در روند عمل بینی مورد توجه زیاد قرار گیرد؛ انتخاب جراح بینی است. در واقع اکثر کسانی که تصمیم شان برای عمل زیبایی بینی جدی است؛ این سوال در ذهنشان شکل می گیرد که بهترین جراح بینی چه کسی است؟ و یا چه کسی را می توان به عنوان بهترین جراح‌بینی انتخاب کرد و با اطمینان کامل عمل بینی را به او سپرد. یک جراح بینی خوب کسی است که با به کارگیری علم و تجربه خود بهترین نتیجه جراحی بینی را بر ارمغان بیاورد بدون این که هیچ مشکل تنفسی و ساختاری برای بینی ایجاد نشود.

 سوال اکثر مخاطبان جراحی بینی ” چگونه یک جراح بینی خوب انتخاب کنیم؟”
حال که متوجه شدید انتخاب جراح بینی در روند انجام آن بسیار تاثیرگذار است و نقطه عطف برای رسیدن به نتیجه ایده آل شناخته می شود؛ باید بدانید چگونه یک جراح خوب انتخاب کنید. انتخاب بهترین جراح بینی در میان افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند و تعدادشان بی‌شمار است؛ کمی سخت به نظر می رسد. اما مهم ترین اقدام قیل از جراحی بینی مربوط به همین قضیه است. پس به جای این که وقت خود را صرف فکر کردن به عمل و نتیجه جراحی کنید؛ برای انتخاب جراح ماهر و تجربه اقدام نمایید. اگر هم نمی دانید کدام شخص برای انجام جراحی شما مناسب است؛ برای اولین مرحله از اینترنت یا دوستانتان کمک بگیرید. همچنین به عنوان یک فردی که قرار است عمل بینی انجام دهد؛ باید ویژگی های مهم یک جراح بینی را بدانید و با توجه به آنها انتخاب درست خود را انجام دهید.

بهترین جراح بینی بهترین جراح بینی چه ویژگی هایی دارد؟

یک جراح خوب بینی باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا شما با خیال راحت به او اطمینان کنید ؟ انتخاب جراح بینی باید با توجه به معیارهای خاص انجام شود. توجه به این معیارها  انتخاب شما را راحت و ساده تر خواهد کرد. در ادامه به ویژگی های مهم بهترین‌جراح‌بینی می پردازیم:

 یک جراح بینی باید دارای بورد تخصصی برای عمل بینی باشد: تمام جراحان بینی دارای بورد تخصصی جراحی زیبایی هستند تا به تمام پیچیدگی ها و دشواری های جراحی بینی واقف باشند. داشتن مدرک لازم این اطمینان را به شما می دهد که جراح ‌بینی مهارت کافی را کسب کرده و برای اجرای آن آمادگی کامل دارد. البته داشتن مدرک تنها کافی نیست، مخصوصا این روزها که جراحی بینی مطابق با علم روز انجام می‌شود. بنابراین جراحی می تواند بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاورد که نسبت به دانش روز آگاه باشد و برای کسب اطلاعات بیشتر تلاش کند.

 داشتن سابقه کاری طولانی نشان دهنده مهارت بیشتر جراح بینی است: هرچقدر پزشک در زمینه جراحی بینی تجربه بیشتری داشته باشد؛ مهارت بیشتری کسب کرده و با پیچیدگی ها و ایرادات بینی آگاه است و به راحتی تشخیص می‌دهد که مشکل بینی شما چیست و با چه راهکارهایی می توان به راحتی مشکل های پیش آمده را رفع کرد. همچنین می داند بهترین فرم بینی برای ظاهر شما چه فرمی است؟ چرا که او در سال‌های طولانی سابقه خود بیماران بسیاری جراحی نموده است و با تمام مدل ها و فرم های بینی آشنا می باشد.
به طور کلی، جراحی زیبایی بینی یک هنر خارق العاده ای است که پزشک برای اجرای آن به بهترین صورت ممکن باید به مدت طولانی این عمل را تمرین کند.

 آشنا به علوم زیباشناسی: یک جراح بینی خوب نسبت به علوم زیباشناسی آشنایی کامل دارد و برای طراحی بهترین فرم بینی از علوم زیباشناسی کمک می گیرد تا فرم بینی بیماران مطابق با دیگر اجزا صورت ترسیم شود. این نکته را فراموش نکنید که علم زیباشناختی یکی از مهم ترین ویژگی‌های بهترین دکتر جراح بینی است که در صورت عدم مهارت کافی در این زمینه ممکن است فرم بینی شما بعد از جراحی با صورتتان هماهنگی نداشته باشد و جراحی مطابق با آن چیزی که در ذهن خود دارید به نتیجه نرسد.

 داشتن صبر و رفتار محترمانه با بیماران: یک جراح بینی خوب باید با بیماران خود رابطه خوبی برقرار کند تا مشکلات و نیازهای خود را با پزشک در میان بگذارد و با یکدیگر به یک نتیجه ایده‌آل برسند. این ویژگی برای هر فردی که تصمیم به عمل زیبایی بینی می گیرد بسیار اهمیت دارد. چراکه در صورت عدم رفتار محترمانه از طرف پزشک ممکن است از انجام جراحی بینی منصرف شوید و نزد جراح دیگری مراجعه کنید.

 مشاهده نمونه کاری های جراح بینی را فراموش نکنید.
در کنار سوابق کاری و کیفیت عملکرد پزشک، باید برای انتخاب پزشک مورد نظر به سلیقه و مدلی که دوست دارید بینی‌تان را عمل کنید هم توجه کافی داشته باشید. برخی جراحان بینی مدل خاصی برای انجام جراحی انتخاب می کنند که شما  با مشاهده نمونه کاری های آنها می توانید انتخاب دقیق تری انجام دهید. معمولاً اکثر جراحان بینی در اینترنت و صفحات پربازدید نمونه کارهای خود را به اشتراک می گذارند. شما هم می توانید با مراجعه به صفحات اصلی دکتر و وب سایت شخصی او علاوه بر مشاهده نمونه کارها، اطلاعات دقیق در مورد تجربه و تخصص پزشک به دست آورید.

 یک راه حل ساده برای کسب اطمینان بیشتر نسبت به جراح بینی
راه حل ساده‌ای که کمک می‌کند نسبت به انتخابتان اطمینان بیشتری به دست آورید، مراجعه حضوری است. در مراجعه حضوری می توانید با بیماران قبلی ارتباط برقرار کنید و سوال هایی که در ذهن تان است؛ از آنها بپرسید و از تجربیاتشان نهایت استفاده را بکنید. در واقع اگر آنها از نتیجه عمل رضایت کامل را داشته باشند شما هم نسبت به دکتر احساس اطمینان بیشتری به دست می آورید و با خیال راحت برای انجام جراحی آماده می شوید.

 بهترین جراح بینی چه ویژگی هایی دارد؟جراحی زیبایی بینی با هدف اصلاح فرم و ساختار بینی انجام می شود.
طی روند جراحی بینی، مشکلاتی ظاهری مانند کج ‌بودن، شکستگی، عدم تقارن، کوچک و بزرگ بودن بینی برطرف می‌شود؛ به طوری که بر روی عملکرد بینی هیچ مشکلی نباید ایجاد شود. همچنین اگر بینی با مشکلات ساختاری  مانند سینوس، پولیپ بینی و انحراف بینی همراه باشد با جراحی زیبایی بینی قابل رفع است. در واقع متخصص زیبایی بینی علاوه بر رفع ایرادات زیبایی مشکلات ساختاری و عملکردی بینی را را برطرف می کند.

سن مناسب برای انجام جراحی بینی

اکثر نوجوانان به ظاهر و زیبایی صورت خود اهمیت زیادی می‌دهند و به خاطر بیشتر کسانی که تصمیم به انجام جراحی می‌گیرند؛ در سنین نوجوانی و جوانی قرار دارند و جراحی بینی در این گروه سنی طرفداران بسیاری دارد. اما آیا تغییر شکل دادن بینی در این ‌سن درست است یا نه؟ به طور کلی، پزشکان توصیه می کنندف زمانی برای انجام جراحی بینی اقدام کنید که صورت و اجزای آن به رشد کامل رسیده  باشد تا بعد از جراحی بینی دچار تغییر شکل نشود.

 با شرایط لازم برای جراحی بینی آشنا شوید.

جراحی زیبایی بینی مانند اقدام زیباسازی دیگری نیاز به شرایط ویژه دارد که این شرایط شامل موارد زیر می باشد:

  • بیمار باید به رشد سنی رسیده و اجزای صورت آن به صورت کامل رشد کرده باشد.
  • بیمارانی ک سیگار مصرف می‌کنند، باید حدود ۲ هفته قبل از جراحی سیگار را ترک کنند.
  • فرد باید از نظر جسمی سالم و از هیچ گونه بیماری زمینه ای رنج نبرد. در این مواقع دکتر برای کسب اطلاعات بیشتر آزمایشات لازم را تجویز می کند.
  • همچنین داشتن توقعات واقع بینانه و منطقی یکی از الزامات قبل از جراحی بینی است.

 آیا از اهمیت مشاوره قبل از جراحی زیبایی بینی خبر دارید؟
بهترین جراح بینی در تهران کسی است که بهترین مشاوره را برای بیماران خود ترتیب می دهد و در  جلسه مشاوره جراحی بینی فرد را از تمام زوایا مورد بررسی قرار می دهد و در صورتی که مشکل خاصی وجود داشته باشد، به طور کامل برای بیمار شرح داده می شود. هم چنین در جلسه مشاوره بیمار باید به اقدامات قبل و بعد از جراحی آگاهی پیدا کند و در صورتی که در ذهن خود هر سوالی دارد از دکتر بپرسد.
در حقیقت اهمیت جلسه مشاوره به گونه ای است که بیمار و پزشک باید به یک نتیجه ایده آل از انجام جراحی بینی برسند و در صورتی که نظرهای آنها با یکدیگر تطابق نداشته باشد، جراحی نباید صورت گیرد.

 با شرایط لازم برای جراحی بینی آشنا شوید. کلام آخر

به طور کلی، اگر از انجام جراحی بینی هدف ایده عالی داشته باشید و نزد یک متخصص حرفه‌ای و باتجربه بروید که ساختار و ویژگی‌های بینی شما را به طور کامل مورد بررسی قرار دهد، مطمئناً به نتیجه دلخواهتان از انجام جراحی زیبایی بینی خواهید رسید. اما اگر قبلا جراحی بینی انجام داده باشید و مشکلات آن غیرقابل حل باشد؛ نمی توانید انتظار داشته باشید که تمام مشکلات ظاهری بینی برطرف شود. بنابراین نتیجه نهایی بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد و اگر می خواهید بعد از جراحی با مشکلات این چنینی مواجه نشوید؛ حتما در انتخاب جراح دقت کنید.

نوشتهٔ پیشین
بهترین جراح بینی ترمیمی
نوشتهٔ بعدی
رینوپلاستی چیست؟

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست